Otváracie hodiny predajne

Jesenského 6 Košice

v pracovné dni

od 8.00 hod - do 17,00 hod


Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

 

Do tejto sekcie vyplňte obchodné podmienky vášho e-shopu.

 

Obchodné podmienky :

Tieto obchodné podmienky platia pre zákazníkov e-shopu www.eshop-rychlo.sk/kucharske -odevy a pre zákazníkov zásielkového obchodu INFOBA . Prevádzkovateľ:

Prevádzkovateľom internetového a zásielkového obchodu INFOBA  je firma Ing. Ján Bartko INFOBA Košice  IČO: 1199969, IČ DPH: SK1020624000 Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Živnostenskom úrade Košice 1 .,  vložka číslo .

Bankové spojenie: číslo účtu 288541542 , kód banky 0200  (VUB )

Náš tovar vyrobený v chránenej dielni , dávame priebežne testovať a jeho zaručená kvalita zodpovedá najvyšším požiadavkám našich zákazníkov. V zmysle novely Občianskeho zákonníka č. 150/2004 poskytujeme na každý tovar záruku 2 roky. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru.

Ceny tovarov a služieb :

Všetky ceny (v EUR) sú uvedené vrátane DPH 20%.

Objednanie tovaru :

objednávať môžete týmito spôsobmi:

INTERNET: www.eshop-rychlo.sk/kucharske-odevy

TELEFÓN: 0948119419 (Po.-Pi.: 7.00 - 20.00 h)

Pri objednávaní prostredníctvom internetu ide o automatický prenos dát, preto slúžia iba na príjem objednávok podľa presného postupu.

Nie je možné posielať touto formou oznamy, objednávky , atď.

Objednávku je možné bezplatne stornovať ešte pred jej potvrdením a to prostredníctvom elektronickej pošty (inf.oba@hotmail.com ) alebo telefonicky na čísle 0948119419 .

Pri storne/zrušení objednávky je potrebné uviesť Vaše zákaznícke číslo, meno a priezvisko, adresu bydliska a informáciu o objednávke. Vyhradzujeme si právo stornovať/zrušiť objednávku, ak z dôvodu nedostupnosti tovaru ani pri vynaložení všetkého úsilia, ktoré možno od Infoba  spravodlivo požadovať, nie sme schopní dodať tovar objednávateľovi v požadovanej lehote alebo v cene, ktorá je uvedená v našom internetovom obchode, pokiaľ sa spolu nedohodneme na náhradnom plnení.

Dodanie tovaru :

- Prostredníctvom Slovenskej pošty až domov za poplatok 4,75 €

- Prostredníctvom Slovenskej pošty vyzvihnutie na pošte po oznámení SMS správou za poplatok 4,75 €

- Prostredníctvom kuriéra (In Time/UPS) až domov za poplatok 5,95 €

- Nadrozmerný tovar a tovar ťažší ako 20 kg je zasielaný prostredníctvom kuriéra za poplatok 5,95 €

- Podmienkou doručenia tovaru prostredníctvom kuriéra je uvedenie vášho telefónneho čísla.

Tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí. Zásielku Vám budeme vopred avizovať. Ku každej objednávke, aj pri vybavení 1 objednávky viacerými balíkmi, učtujeme náklady za balné a poštovné len raz. Katalógy ako samostatnú objednávku zasielame poštou. Tovar zostáva až do zaplatenia zásielky vlastníctvom firmy INFOBA .

K splneniu dodávky dochádza dňom zaplatenia za túto zo strany zákazníka.

Dodacia lehota :

Naše dodacie lehoty

platia v súlade s ustanovením §13 ods. 1) zákona č. 108/2000 v znení neskorších zmien a doplnkov (zákon č. 118/2006 Z. z), s tým, že spotrebiteľ súhlasí s predĺžením dodacej lehoty v prípade, ak si to výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti vyžadujú. Štandardne dodávame tovar v lehote 2-3 týždňov. Naše dodacie a platobné podmienky platia pre zasielanie v rámci Slovenskej republiky. Tovar do zahraničia nedodávame.

Platobné podmienky :

Môžete si vybrať medzi štyrmi  spôsobmi platby za objednaný tovar::

1. Dobierka - Za tovar zaplatíte pri prevzatí zásielky.

2. Platba platobnou kartou - Prijímame platobné karty Visa a MasterCard. - Spôsob platby platobnou kartou môžete využiť pri nákupe v našom e-shope www.eshop-rychlo.sk/kucharske-odevy , nevzťahuje sa na telefonické a písomné objednávky. - Po úspešne uskutočnenej platbe sa na Vašom účte suma ihneď zarezervuje a dostanete od nás emailom potvrdenie objednávky. Až po odoslaní tovaru z nášho skladu bude odrátaná celková suma za objednaný tovar z Vášho bankového účtu. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy sa Vám peniaze automaticky vrátia na Váš účet.

- Transakcie uskutočnené platobnými kartami sú zabezpečené riešením Secure Socket Layer (SSL), tzn. že informácie a údaje o platobnej karte sú šifrované a nemôžu byť prečítané neoprávnenými osobami.

Náš platobný sprostredkovateľ DIBS Payment Services AB spracuje transakciu platobnou kartou v súlade s medzinárodnými bezpečnostnými normami PCI DSS.

- Poštovné a balné je v prípade platby platobnou kartou 3,75 EUR pri využití prepravcu Slovenská pošta, v prípade kuriérskej služby 4,95 EUR.

3. Platba prostredníctvom predfakúry

4.Platba cez PayPal :

- Pri nákupe na internete môžete tiež využiť rýchlu a bezpečnú platbu prostredníctvom PayPalu. Pri potvrdzovaní objednávky zvoľte spôsob platby PayPal a budete automaticky presmerovaná/ý na stránky PayPal, kde sa prihlásite zadaním svojich používateľských údajov a uskutočníte platbu. Suma kúpnej ceny sa ihneď prevedie z vášho účtu na PayPal.

- Poštovné a balné je v prípade platby cez PayPal 3,75 EUR pri využití prepravcu Slovenská pošta, v prípade kuriérskej služby 4,95 EUR. Výmena a vrátenie tovaru U nás ušitého nakupujete bez rizika. Ak by vám to, čo ste si objednali, nevyhovovalo, nijaký problém. Jednoducho nám tovar do 30 dní zašlete späť a vyberiete si niečo iné. Tovar dodaný externým výrobcom Gilbors  nevymieňame  . Pri vrátenie tovaru je potrebné zaslať dobierkovú faktúru,ktorá slúži ako doklad o kúpe, dodací list a zároveň aj ako záručný list a je zasielaná spolu s tovarom.

Po prijatí a spracovaní vráteného tovaru

(aj pri výmene) vám pošleme peniaze späť na váš účet alebo poštovou poukážkou na vašu adresu najneskôr do 14 dní. Pre rýchly a bezpečný prevod peňazí na váš účet vám odporúčame vyplniť číslo svojho účtu v NÁVRATKE. Ak vrátite všetok tovar z objednávky, vrátime vám tiež poplatok za poštovné a balné. Náklady spojené so spätným zaslaním tovaru hradí zákazník.

Príslušnú sumu za vrátený tovar vám prevedieme na účet, ku ktorému patrí platobná karta alebo na účet PayPal.

Tovar objednaný na výmenu vám zašleme na dobierku. V prípade neprevzatia zásielky zákazníkom INFOBA vyhradzuje právo žiadať od neho náhradu akýchkoľvek nákladov spojených s objednávkou, najmä nákladov na spätné zaslanie tovaru. Ďalej si INFOBA  vyhradzuje právo neprijať ďalšiu objednávku, ak zákazník opakovane neprevezme zásielku s tovarom.

Beriete na vedomie, že pokiaľ bude vrátený tovar poškodený, opotrebovaný alebo čiastočne spotrebovaný, vzniká spoločnosti INFOBA  nárok na náhradu takto vzniknutej škody.

Chyby tovaru :

Práva a povinnosti pri reklamácii tovaru sú uvedené v Reklamačnom poriadku. Vaša objednávka bude zaznamenaná v našom systéme najmenej 24 mesiacov kvôli vybaveniu prípadných reklamácií vyplývajúcich z chýb predaného tovaru.

Storno objednávky :

Objednávku možno bezplatne stornovať v deň objednania prostredníctvom elektronickej pošty inf.oba@hotmail.com  alebo telefonicky na čísle 0948119419.

Pri storne/zrušení objednávky je potrebné uviesť vaše zákaznícke číslo, meno a priezvisko, adresu a informácie o objednávke. Vyhradzujeme si právo stornovať/zrušiť objednávku z dôvodu nedostupnosti tovaru.

Marketingové akcie a zľavy :

Zľava stanovená marketingovou akciou na vybraný tovar sa vzťahuje len na tie výrobky, ktoré si zákazník ponechá. V prípade vrátenia tovaru zakúpeného v rámci marketingovej akcie sa zľava neuplatní alebo sa prepočíta podľa tovaru, ktorý si zákazník aktuálne ponechá. Pri vrátení tovaru má predávajúci právo vykonať zápočet voči cene tovaru, ktorú je predávajúci povinný zákazníkovi vrátiť. V prípade, že zákazník neuhradí cenu tovaru, vyhradzuje si firma INFOBA  právo neprijať ďalšiu objednávku zákazníka.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať nás  na adrese inf.oba@hotmail.com  alebo na tel. čísle 0948119419 .

Upozornenie :

Chyby a omyly v názvoch, popisoch a vo vyobrazení produktov sú vyhradené. Ceny produktov vo výške 0,00 Eur / 0,00 Sk sú neplatné. Ponuka platí len do vypredania zásob.

Údaj o počte produktov k dispozícii na internete je len informatívneho charakteru.

Prevádzkovatľ automaticky predpokladá, že jeho zákazníkmi sú spotrebitelia.

Pokiaľ nie je zákazník spotrebiteľom a je poplatiteľom dane z pridanej hodnoty, je zákazník povinný túto skutočnosť prevádzkovateľovi oznámiť pri objednávke, alebo nejneskôr do 21 dní od okamihu dodania tovaru alebo prijatia platby pred dodaním tovaru a požiadať prevádzkovateľa o vystavenie faktúry s uvedením daňových údajov zákazníka.

V prípade, že zákazník požiada o vystavenie faktúry s uvedením daňových údajov zákazníka neskôr ako po 21 dňoch od okamihu dodania tovaru alebo prijatia platby pred dodaním tovaru, nie je prevádzkovateľ povinný vystaviť zákazníkovi faktúru s uvedením daňových údajov zákazníka.

Zákaznícky servis :

Všetky vaše otázky vám ochotne zodpovieme . Vždy sa snažíme riešiť problémy spôsobom, ktorý je uspokojivý pre obe strany.

Riešenie sporov :

V prípade, že sa nám nepodarí dospieť k vzájomnej dohode, máte možnosť obrátiť sa na Slovenskú obchodnú inšpekciu.

Ak žijete v inom členskom štáte EÚ ako na Slovensku, máte v súlade s nariadením EÚ č. 524/2013 právo začať mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu aj elektronicky, a to prostredníctvom ODR platformy na riešenie sporov, ktorá je dostupná na internetových stránkach http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Pred pristúpením k riešeniu sporu jedným z vyššie uvedených spôsobov zákazníkovi odporúčame kontaktovať firmu INFOBA  na emailovej adrese inf.oba@hotmail.com . alebo na tel. čísle 0948119419.

Ochrana osobných údajov :

Uvedomujeme si, že osobné údaje sú citlivé a dôverné. Preto má ich ochrana v firme INFOBA  najvyššiu prioritu!

Naša firma  zhromažďuje a spracováva vami poskytnuté údaje za účelom ponuky obchodu a služieb. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, nepovinné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely zásielkového predaja v rámci nášho koncernu na dobu neurčitú v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 odst. 3 citovaného zákona ste oprávnený(á) kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracúvaniu (poskytovaniu), resp. využívaniu v poštovom styku. Aby sme mohli vybaviť Vašu objednávku, musíme si uložiť Vaše osobné údaje - najmä meno, priezvisko a úplnú aktuálnu adresu. Poskytnutie údajov je z Vašej strany dobrovoľné, nepovinné a bez dôsledkov. Samozrejme máte právo požiadať o ich zmenu či úpravu tak, aby zodpovedali skutočnosti alebo tieto údaje nechať z databázy celkom odstrániť. Za účelom zmien, prosím, kontaktujte  - tel.: 0948119419, email: inf.oba@hotmail.com.

Ako využívame Vaše údaje?

Ak si v Infobe  objednáte, znamená to, že svojou objednávkou súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov pre účely zásielkového obchodu podľa zákona č.428/2002 Zb. z. o ochrane osobných údajov a s obchodnými podmienkami firmy INFOBA  .

To isté platí pre Vašu registráciu k odberu našich tovarov . Naša spoločnosť zhromažďuje a spracováva Vami poskytnuté údaje za účelom ponuky obchodu a služieb s tým, že tieto údaje môžu byť v prípade Vášho súhlasu poskytnutého v rámci procesu vyplňovania objednávky tovaru/katalógu, resp. registrácie k odberu našich služieb (tovarov ) spracované pre marketingové účely zásielkového predaja  na dobu neurčitú v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. z. o ochrane osobných údajov.

. Svojou objednávkou, resp. registráciou k odberu tovarov  zároveň súhlasíte s tým, že predmetné údaje je použije a uchová firma INFOBA .